Varianta 1 - Svatební video s příběhem

 

 Pokud Vám nestačí pouhý záznam Vašeho svatebního dne a chtěli byste něco speciálního, pak je tento formát videa perfektní volba! Originální a netradiční svatební video s příběhem je dokonalá vzpomínka nejen na Váši svatbu, ale i na Všechno to krásné co jí předcházelo. Každý příběh dvou milujících se lidí je originál a my můžeme ve videu zachytit právě ten Váš. Svatba jako taková je pak vrcholem celého videa. Můžeme navštívit místo kde jste se seznámili, zahrát si znovu žádost o ruku, natočit Vás na místech, která jsou pro Vás důležitá a tak dále. Fantazii se meze nekladou a my Vám s tvorbou příběhu samozřejmě pomůžeme, nebo ho pro Vás i celý vytvoříme. Natáčení pak probíhá ve dvou natáčecích dnech - jeden přímo na svatbě a pak druhý, kdy natáčíme příběh, který svatbě předcházel. Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, budete mít vzpomínku, která Vás vždycky vtáhne do těch nejhezčích chvilek ve Vašem životě. Pro úplnou představu o tom, jak může takové video vypadat, doporučujeme shlédnout ukázku.

 

Cena: 20 000 Kč

Varinata 2 - Klasické svatební video

 

         Při této variantě s Vámi stráví kameraman celý Váš svatební den a natočí celkový průběh svatby od ranního líčení, až po případnou večerní párty. Celkový průběh natáčení se samozřejmě domluví přímo s Vámi a budeme tak mít jistotu, že nám neunikne nic důležitého. Výsledkem jsou pak dvě svatební videa, která od nás obdržíte. První z nich je svatební klip a druhé - dlouhé ,,nesetříhané" video z celého svatebního dne. Svatební klip obsahuje ty nejlepší momenty, nejkrásnější záběry a je doprovázen hudbou. Délka svatebního klipu pak bývá cca 5-10 min. Naproti tomu pak druhé, dlouhé video, může mít klidně i hodinu. Pro úplnou představu doporučujeme shlédnout ukázku svatebního klipu.

 

Cena: 15 000 Kč

ukázka svatby s příběhem

ukázka klasického videa

*  Předpokládaná délka natáčení svatby je max. 10 hodin. při delším natáčení (např. kvůli půlnoční překvapení atd.) je cena videa individuální.

** Cena může být navýšena o případné vícenáklady spojené s dopravou, ubytováním atd.